Nasi

twórcy

Nasz Van

Kasia i Arek od 3 lat mieszkają w vanie na wybrzeżu w Hiszpanii i Portugalii. Surfing, praca zdalna, dobra kawka, yoga i tak sobie płynie to żyćko. A no i prowadzą swój podcast.

(IG:)7 046
obserwujących
social
media:

Marcin Korcz

Utalentowany polski aktor telewizyjny i teatralny. Po godzinach ćwiczy montowanie rolek i wymyśla nowe hashtagi. Nie da się go nie kochać.

(IG:)131 000
obserwujących
social
media:

Hello Kejti

Kobieta renesansu - wspaniała mama, kreatywna twórczyni, ekscytująca podróżniczka i nieszablonowa event menagerka.

(IG:)55 300
obserwujących
social
media:

Julia Szulik

Julkę z wodą od dziecka łączy silna więź. Pasją do surfingu zaraził ją tata oraz brat. Największą zajawkę złapała w Meksyku i od tego czasu podbija światowe fale, podróżując po najlepszych spotach. Od 2024 roku należy do surfingowej kadry Polski.

(IG:)2 600
obserwujących
social
media:

Pawbeats

Niesamowicie uzdolniony kompozytor, producent muzyczny, miłośnik wspinaczek górskich. W wolnych chwilach odwiedza telewizje śniadaniowe i śmieszkuje w Internecie. Niebawem premierę będzie miała jego płyta Dzienna, na której wystąpiło wielu popularnych artystów.

(IG:)47 000
obserwujących
social
media:

OLUR

Ola to comfort person, jej kojący głos uspokoi każdego. Działa w obszarach mindfulness, psychologia, macierzyństwo i… koty!

(YT:)140 000
obserwujących
social
media:

Biedanizm

Jula specjalizuje się w obalaniu mitów na temat wegańskiej kuchni. Na swoich socialach publikuje przepisy na proste, niedrogie i pyszne potrawy na bazie roślin, często w humorystyczny sposób.

(IG:)229 000
obserwujących
social
media:

Miłosz Fluckiger

Twórca contentu, TikToker, profesjonalny zabawiacz ludzi! Chociaż nikt nie odważył się jeszcze podjąć dokładnych obliczeń możemy śmiało stwierdzić, że wyprodukował już kilka tysięcy filmów, dzięki którym rozbawił miliony obserwatorów!

(TT:)1 800 000
obserwujących
social
media:

Klaudia Pękala

Influencerka beauty, lifestyle i comedy. Wraz ze swoim chłopakiem i przesłodkim kotem podbija Internet z coraz większą siłą. Rozpoznawalność Klaudii rośnie z dnia na dzień!

(TT:)245 000
obserwujących
social
media: